Eengezinswoning, vrijstaande woning Astridlaan 5 Nunspeet

Astridlaan 5, 8072 CS Nunspeet

153 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Astridlaan 5 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nunspeet, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 615 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
615 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Astridlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Astridlaan 5

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
217.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Nunspeet

9065 Inwoners
3605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3678 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-Oost
61% Koopwoningen
3.156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Astridlaan 5

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Astridlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Astridlaan 5?

De prijsindicatie voor Astridlaan 5 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Oost is €365.000. Dat komt neer op circa €2.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Astridlaan 5 zich tot de wijk Nunspeet-Oost?

Astridlaan 5 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 153 m² in de wijk Nunspeet-Oost. De buurt telt 3.678 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Astridlaan 5?

Astridlaan 5 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nunspeet-Oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Astridlaan 5 vergeleken met de buurt?

Astridlaan 5 heeft 153 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 615 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Nunspeet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Astridlaan 5 en wat betekent dat?

Astridlaan 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Astridlaan 5?

Astridlaan 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-Oost?

De wijk Nunspeet-Oost in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 9.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-Oost?

Vanuit Astridlaan 5 in Nunspeet-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.