Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 990 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Inhoud
- 5603 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Pascalweg 11 B is een niet-woning in Nunspeet, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 990 m² en een perceel van 685 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pascalweg 11 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
2,2 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
13,4 kmRestaurant
0,7 kmCafé
0,9 kmBibliotheek
1,5 kmBioscoop
12,2 kmPascalweg 11 B ligt in de buurt Nunspeet-West in Nunspeet. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 9.270 inwoners en 4.156 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 393.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere beschikking · 67 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nunspeet-West €393.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPascalweg 11 B is een niet-woning van 990 m² in de CBS-buurt Nunspeet-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.156 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.440 inwoners per km².
Pascalweg 11 B is een niet-woning in Nunspeet-West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pascalweg 11 B heeft 990 m² woonoppervlakte en 5603 m³ inhoud. Het perceel is 685 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nunspeet-West €393.000.
Pascalweg 11 B heeft energielabel B. Geldig tot 2028-01-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 44.61 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nunspeet-West in Nunspeet (Gelderland) 9.270 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €393.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nunspeet-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 2,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nunspeet-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,4 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nunspeet-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Pascalweg 11 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nunspeet-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Nunspeet presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.