Streetview Secretaris Mulderweg 1 Nunspeet

Secretaris Mulderweg 1, 8071 HL Nunspeet

164 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Secretaris Mulderweg 1 is een woonhuis in Nunspeet, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 700 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
700 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Secretaris Mulderweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Secretaris Mulderweg 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
34.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Nunspeet

9195 Inwoners
3995 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4081 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-West
61% Koopwoningen
3.412 Inwoners per km²

Locatie van Secretaris Mulderweg 1

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Secretaris Mulderweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Secretaris Mulderweg 1?

De prijsindicatie voor Secretaris Mulderweg 1 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-West is €347.000. Dat komt neer op circa €2.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Secretaris Mulderweg 1 zich tot de wijk Nunspeet-West?

Secretaris Mulderweg 1 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Nunspeet-West. De buurt telt 4.081 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Secretaris Mulderweg 1?

Secretaris Mulderweg 1 is een woonhuis in Nunspeet-West, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Secretaris Mulderweg 1 vergeleken met de buurt?

Secretaris Mulderweg 1 heeft 164 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Nunspeet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Secretaris Mulderweg 1 en wat betekent dat?

Secretaris Mulderweg 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Secretaris Mulderweg 1?

Secretaris Mulderweg 1 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-West?

De wijk Nunspeet-West in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 9.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-West?

Vanuit Secretaris Mulderweg 1 in Nunspeet-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.