Streetview Lieshoutseweg 53 Nuenen

Lieshoutseweg 53, 5674 RK Nuenen

126 m² Bouwjaar 1983 Label C

Lieshoutseweg 53 is een woonhuis in Nuenen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 5040 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
5040 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieshoutseweg 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Nuenen

340 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
113 Woningvoorraad
€622.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gerwen
85% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Lieshoutseweg 53

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Lieshoutseweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieshoutseweg 53?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gerwen is €622.000. Dat komt neer op circa €4.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieshoutseweg 53 zich tot de wijk Verspreide huizen Gerwen?

Lieshoutseweg 53 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Verspreide huizen Gerwen. De buurt telt 113 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieshoutseweg 53?

Lieshoutseweg 53 is een woonhuis in Verspreide huizen Gerwen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lieshoutseweg 53 vergeleken met de buurt?

Lieshoutseweg 53 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5040 m². In Verspreide huizen Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieshoutseweg 53 en wat betekent dat?

Lieshoutseweg 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gerwen?

De wijk Verspreide huizen Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gerwen?

Vanuit Lieshoutseweg 53 in Verspreide huizen Gerwen bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.