Streetview Lieshoutseweg 41 Nuenen

Lieshoutseweg 41, 5674 RK Nuenen

170 m² Bouwjaar 1958

Lieshoutseweg 41 is een woonhuis in Nuenen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 1085 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €622.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
1085 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Nuenen

340 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
113 Woningvoorraad
€622.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gerwen
85% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Lieshoutseweg 41

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Lieshoutseweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieshoutseweg 41?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gerwen is €622.000. Dat komt neer op circa €3.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieshoutseweg 41 zich tot de wijk Verspreide huizen Gerwen?

Lieshoutseweg 41 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Verspreide huizen Gerwen. De buurt telt 113 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieshoutseweg 41?

Lieshoutseweg 41 is een woonhuis in Verspreide huizen Gerwen, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lieshoutseweg 41 vergeleken met de buurt?

Lieshoutseweg 41 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1085 m². In Verspreide huizen Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €622.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gerwen?

De wijk Verspreide huizen Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €622.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gerwen?

Vanuit Lieshoutseweg 41 in Verspreide huizen Gerwen bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gerwen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lieshoutseweg 41: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Gerwen?

Recreatie nabij Verspreide huizen Gerwen: restaurant (1.7 km), cafe (2 km).