Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 301 m²
- Perceeloppervlakte
- 2030 m²
De Stelling 40 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 2030 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €662.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Stelling 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
12.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
12.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
14 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-De Stelling is €662.000. Dat komt neer op circa €2.199 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Stelling 40 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Noordwolde-De Stelling. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 503 inwoners per km².
De Stelling 40 is een woonhuis in Noordwolde-De Stelling, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Stelling 40 heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2030 m². In Noordwolde-De Stelling ligt de gemiddelde woningwaarde op €662.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordwolde-De Stelling in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €662.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit De Stelling 40 in Noordwolde-De Stelling bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Stelling 40: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 12.1 km.
Recreatie nabij Noordwolde-De Stelling: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor De Stelling 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordwolde-De Stelling. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.