Eengezinswoning, vrijstaande woning Nieuweweg 37 Noordwolde

Nieuweweg 37, 8391 KP Noordwolde

152 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Nieuweweg 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordwolde, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 2068 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
2068 m²
Inhoud
566 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
33.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (942.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Noordwolde

555 Inwoners
235 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
236 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Zuid
89% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuweweg 37

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 37?

De prijsindicatie voor Nieuweweg 37 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Zuid is €351.000. Dat komt neer op circa €2.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 37 zich tot de wijk Noordwolde-Zuid?

Nieuweweg 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 152 m² in de wijk Noordwolde-Zuid. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 37?

Nieuweweg 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordwolde-Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuweweg 37 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 37 heeft 152 m² woonoppervlakte en 566 m³ inhoud. Het perceel is 2068 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Noordwolde-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg 37 en wat betekent dat?

Nieuweweg 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuweweg 37?

Nieuweweg 37 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 942 m².

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Zuid?

De wijk Noordwolde-Zuid in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Zuid?

Vanuit Nieuweweg 37 in Noordwolde-Zuid bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.