Streetview Nieuwstraat 21 Noordwolde

Nieuwstraat 21, 8391 CE Noordwolde

121 m² Bouwjaar 1972 Label C

Nieuwstraat 21 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €175.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
121 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
35.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Noordwolde

1095 Inwoners
525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€175.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Rotanwijk
30% Koopwoningen
4.239 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwstraat 21

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Rotanwijk is €175.000. Dat komt neer op circa €1.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 21 zich tot de wijk Noordwolde-Rotanwijk?

Nieuwstraat 21 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Noordwolde-Rotanwijk. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.239 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 21?

Nieuwstraat 21 is een woonhuis in Noordwolde-Rotanwijk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwstraat 21 vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 21 heeft 121 m² woonoppervlakte. In Noordwolde-Rotanwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €175.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstraat 21 en wat betekent dat?

Nieuwstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Rotanwijk?

De wijk Noordwolde-Rotanwijk in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €175.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Rotanwijk?

Vanuit Nieuwstraat 21 in Noordwolde-Rotanwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordwolde-Rotanwijk?