Streetview Paardendreef 71 Noordwolde

Paardendreef 71, 8391 BC Noordwolde

104 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Paardendreef 71 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €175.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paardendreef 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paardendreef 71

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Noordwolde

1095 Inwoners
525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€175.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Rotanwijk
30% Koopwoningen
4.239 Inwoners per km²

Locatie van Paardendreef 71

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Paardendreef 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Paardendreef 71?

De prijsindicatie voor Paardendreef 71 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Rotanwijk is €175.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paardendreef 71 zich tot de wijk Noordwolde-Rotanwijk?

Paardendreef 71 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Noordwolde-Rotanwijk. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.239 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paardendreef 71?

Paardendreef 71 is een woonhuis in Noordwolde-Rotanwijk, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paardendreef 71 vergeleken met de buurt?

Paardendreef 71 heeft 104 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noordwolde-Rotanwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €175.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paardendreef 71 en wat betekent dat?

Paardendreef 71 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paardendreef 71?

Paardendreef 71 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Rotanwijk?

De wijk Noordwolde-Rotanwijk in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €175.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Rotanwijk?

Vanuit Paardendreef 71 in Noordwolde-Rotanwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.