Eengezinswoning, vrijstaande woning Duindoornstraat 1 Noordwijkerhout

Duindoornstraat 1, 2211 PH Noordwijkerhout

275 m² Bouwjaar 1969 11 kamers 8 slaapkamers Label D

Duindoornstraat 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 600 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
936 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Duindoornstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duindoornstraat 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1560 Inwoners
775 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
773 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Victor Midden
52% Koopwoningen
7.783 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duindoornstraat 1

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Duindoornstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Duindoornstraat 1?

De prijsindicatie voor Duindoornstraat 1 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Victor Midden is €395.000. Dat komt neer op circa €1.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duindoornstraat 1 zich tot de wijk Victor Midden?

Duindoornstraat 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 275 m² in de wijk Victor Midden. De buurt telt 773 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.783 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duindoornstraat 1?

Duindoornstraat 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Victor Midden, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Duindoornstraat 1 vergeleken met de buurt?

Duindoornstraat 1 heeft 275 m² woonoppervlakte en 936 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Victor Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duindoornstraat 1 en wat betekent dat?

Duindoornstraat 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duindoornstraat 1?

Duindoornstraat 1 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Victor Midden?

De wijk Victor Midden in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Victor Midden?

Vanuit Duindoornstraat 1 in Victor Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.