Streetview Sweensstraat 16 Noordwijkerhout

Sweensstraat 16, 2211 JG Noordwijkerhout

117 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sweensstraat 16 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sweensstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweensstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1040 Inwoners
450 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
422 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Guldemond
63% Koopwoningen
5.791 Inwoners per km²

Locatie van Sweensstraat 16

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Sweensstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweensstraat 16?

De prijsindicatie voor Sweensstraat 16 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Guldemond is €417.000. Dat komt neer op circa €3.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweensstraat 16 zich tot de wijk Guldemond?

Sweensstraat 16 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Guldemond. De buurt telt 422 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.791 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweensstraat 16?

Sweensstraat 16 is een woonhuis in Guldemond, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sweensstraat 16 vergeleken met de buurt?

Sweensstraat 16 heeft 117 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Guldemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweensstraat 16 en wat betekent dat?

Sweensstraat 16 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Sweensstraat 16?

Sweensstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Guldemond?

De wijk Guldemond in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Guldemond?

Vanuit Sweensstraat 16 in Guldemond bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Guldemond?