Streetview van Iersellaan 49 Noordwijkerhout

van Iersellaan 49, 2211 HG Noordwijkerhout

164 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A

van Iersellaan 49 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 195 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor van Iersellaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Iersellaan 49

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1040 Inwoners
450 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
422 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Guldemond
63% Koopwoningen
5.791 Inwoners per km²

Locatie van van Iersellaan 49

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over van Iersellaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van van Iersellaan 49?

De prijsindicatie voor van Iersellaan 49 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Guldemond is €417.000. Dat komt neer op circa €2.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Iersellaan 49 zich tot de wijk Guldemond?

van Iersellaan 49 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Guldemond. De buurt telt 422 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.791 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Iersellaan 49?

van Iersellaan 49 is een woonhuis in Guldemond, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is van Iersellaan 49 vergeleken met de buurt?

van Iersellaan 49 heeft 164 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Guldemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Iersellaan 49 en wat betekent dat?

van Iersellaan 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Iersellaan 49?

van Iersellaan 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Guldemond?

De wijk Guldemond in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Guldemond?

Vanuit van Iersellaan 49 in Guldemond bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.4 km.