Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
Viaductweg 28 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en een perceel van 113 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Viaductweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Guldemond is €417.000. Dat komt neer op circa €4.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenViaductweg 28 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Guldemond. De buurt telt 422 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.791 inwoners per km².
Viaductweg 28 is een woonhuis in Guldemond, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Viaductweg 28 heeft 94 m² woonoppervlakte. Het perceel is 113 m². In Guldemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Viaductweg 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-12-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3803.6 kg/jaar.
De wijk Guldemond in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Viaductweg 28 in Guldemond bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Viaductweg 28: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Guldemond: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).