Eengezinswoning, hoekwoning Havendwarsstraat 2 Noordwijkerhout

Havendwarsstraat 2, 2211 GH Noordwijkerhout

71 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Havendwarsstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Havendwarsstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Havendwarsstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
196.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.21 kg/m²

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1710 Inwoners
905 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
861 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Noordwijkerhout Centrum
54% Koopwoningen
8.174 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Havendwarsstraat 2

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Havendwarsstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Havendwarsstraat 2?

De prijsindicatie voor Havendwarsstraat 2 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwijkerhout Centrum is €332.000. Dat komt neer op circa €4.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Havendwarsstraat 2 zich tot de wijk Noordwijkerhout Centrum?

Havendwarsstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning van 71 m² in de wijk Noordwijkerhout Centrum. De buurt telt 861 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Havendwarsstraat 2?

Havendwarsstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Noordwijkerhout Centrum, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Havendwarsstraat 2 vergeleken met de buurt?

Havendwarsstraat 2 heeft 71 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Noordwijkerhout Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Havendwarsstraat 2 en wat betekent dat?

Havendwarsstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Havendwarsstraat 2?

Havendwarsstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Noordwijkerhout Centrum?

De wijk Noordwijkerhout Centrum in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.