Benedenwoning (appartement) Nieuwe Duinstraat 53 A Noordwijkerhout

Nieuwe Duinstraat 53 A, 2211 CS Noordwijkerhout

56 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Nieuwe Duinstraat 53 A is een benedenwoning (appartement) in Noordwijkerhout, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
197 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Duinstraat 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Duinstraat 53 A

Tuin
Ja (25.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1710 Inwoners
905 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
861 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Noordwijkerhout Centrum
54% Koopwoningen
8.174 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Duinstraat 53 A

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Nieuwe Duinstraat 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Duinstraat 53 A?

De prijsindicatie voor Nieuwe Duinstraat 53 A ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwijkerhout Centrum is €332.000. Dat komt neer op circa €5.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Duinstraat 53 A zich tot de wijk Noordwijkerhout Centrum?

Nieuwe Duinstraat 53 A is een benedenwoning (appartement) van 56 m² in de wijk Noordwijkerhout Centrum. De buurt telt 861 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Duinstraat 53 A?

Nieuwe Duinstraat 53 A is een benedenwoning (appartement) in Noordwijkerhout Centrum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Duinstraat 53 A vergeleken met de buurt?

Nieuwe Duinstraat 53 A heeft 56 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Noordwijkerhout Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Duinstraat 53 A en wat betekent dat?

Nieuwe Duinstraat 53 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Nieuwe Duinstraat 53 A?

Nieuwe Duinstraat 53 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Noordwijkerhout Centrum?

De wijk Noordwijkerhout Centrum in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwijkerhout Centrum?

Vanuit Nieuwe Duinstraat 53 A in Noordwijkerhout Centrum bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.