Streetview Langevelderweg 121 Noordwijkerhout

Langevelderweg 121, 2211 AG Noordwijkerhout

115 m² Bouwjaar 1968

Langevelderweg 121 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 554 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.011.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
554 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langevelderweg 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

295 Inwoners
110 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€1.011.000 Gem. woningwaarde Sancta Maria Noordwijkerhout
94% Koopwoningen
1.061 Inwoners per km²

Locatie van Langevelderweg 121

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Langevelderweg 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Langevelderweg 121?

De gemiddelde woningwaarde in Sancta Maria Noordwijkerhout is €1.011.000. Dat komt neer op circa €8.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langevelderweg 121 zich tot de wijk Sancta Maria Noordwijkerhout?

Langevelderweg 121 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Sancta Maria Noordwijkerhout. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langevelderweg 121?

Langevelderweg 121 is een woonhuis in Sancta Maria Noordwijkerhout, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langevelderweg 121 vergeleken met de buurt?

Langevelderweg 121 heeft 115 m² woonoppervlakte. Het perceel is 554 m². In Sancta Maria Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.011.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sancta Maria Noordwijkerhout?

De wijk Sancta Maria Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.011.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sancta Maria Noordwijkerhout?

Vanuit Langevelderweg 121 in Sancta Maria Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sancta Maria Noordwijkerhout?

Zorg en onderwijs in de buurt van Langevelderweg 121: ziekenhuis op 8.2 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sancta Maria Noordwijkerhout?