Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 284 m²
- Perceeloppervlakte
- 4605 m²
Heideweg 18 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en een perceel van 4605 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heideweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.2 kmSupermarkt
4 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
14.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
3.5 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
3.1 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het noordwesten is €401.000. Dat komt neer op circa €1.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeideweg 18 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Verspreide huizen in het noordwesten. De buurt telt 84 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².
Heideweg 18 is een woonhuis in Verspreide huizen in het noordwesten, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heideweg 18 heeft 284 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4605 m². In Verspreide huizen in het noordwesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen in het noordwesten in Noordwijk (Groningen) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Heideweg 18 in Verspreide huizen in het noordwesten bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 14.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heideweg 18: ziekenhuis op 12.4 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen in het noordwesten: restaurant (3.1 km), cafe (3 km).
Een woningrapport voor Heideweg 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen in het noordwesten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.