Eengezinswoning, vrijstaande woning Pastorielaan 2 Noordwijk

Pastorielaan 2, 9824 PK Noordwijk

207 m² Bouwjaar 1996 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Pastorielaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 807 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
807 m²
Inhoud
860 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pastorielaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastorielaan 2

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

12.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

13.8 km

Buurtinformatie in Noordwijk

225 Inwoners
100 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
100 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Noordwijk
74% Koopwoningen
633 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastorielaan 2

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Pastorielaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastorielaan 2?

De prijsindicatie voor Pastorielaan 2 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwijk is €308.000. Dat komt neer op circa €1.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastorielaan 2 zich tot de wijk Noordwijk?

Pastorielaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 207 m² in de wijk Noordwijk. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 633 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastorielaan 2?

Pastorielaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastorielaan 2 vergeleken met de buurt?

Pastorielaan 2 heeft 207 m² woonoppervlakte en 860 m³ inhoud. Het perceel is 807 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Noordwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastorielaan 2 en wat betekent dat?

Pastorielaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastorielaan 2?

Pastorielaan 2 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Noordwijk?

De wijk Noordwijk in Noordwijk (Groningen) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwijk?

Vanuit Pastorielaan 2 in Noordwijk bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 12.9 km, snelwegoprit op 0.2 km.