Bungalow, vrijstaande woning Hemsinck 14 Noordwijk

Hemsinck 14, 2204 BJ Noordwijk

81 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hemsinck 14 is een bungalow, vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 349 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Ligging
Buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hemsinck 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemsinck 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26%
CO₂-emissie
26.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Noordwijk

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijk Noord
63% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hemsinck 14

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Hemsinck 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemsinck 14?

De prijsindicatie voor Hemsinck 14 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Noord is €628.000. Dat komt neer op circa €7.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemsinck 14 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijk Noord?

Hemsinck 14 is een bungalow, vrijstaande woning van 81 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemsinck 14?

Hemsinck 14 is een bungalow, vrijstaande woning in Buitengebied Noordwijk Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hemsinck 14 vergeleken met de buurt?

Hemsinck 14 heeft 81 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 349 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemsinck 14 en wat betekent dat?

Hemsinck 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hemsinck 14?

Hemsinck 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijk Noord?

De wijk Buitengebied Noordwijk Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijk Noord?