Vrijstaande woning Parc du Soleil 158 Noordwijk

Parc du Soleil 158, 2204 AX Noordwijk

47 m² Bouwjaar 2015 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Parc du Soleil 158 is een vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m², een perceel van 285 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
47 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Daktype
Zadeldak bedekt met kunststof
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Parc du Soleil 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parc du Soleil 158

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Noordwijk

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijk Noord
63% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parc du Soleil 158

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Parc du Soleil 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Parc du Soleil 158?

De prijsindicatie voor Parc du Soleil 158 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Noord is €628.000. Dat komt neer op circa €13.362 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parc du Soleil 158 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijk Noord?

Parc du Soleil 158 is een vrijstaande woning van 47 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parc du Soleil 158?

Parc du Soleil 158 is een vrijstaande woning in Buitengebied Noordwijk Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Parc du Soleil 158 vergeleken met de buurt?

Parc du Soleil 158 heeft 47 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parc du Soleil 158 en wat betekent dat?

Parc du Soleil 158 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parc du Soleil 158?

Parc du Soleil 158 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijk Noord?

De wijk Buitengebied Noordwijk Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijk Noord?