Villa, vrijstaande woning Duinweg 107 Noordwijk

Duinweg 107, 2204 AT Noordwijk

404 m² Bouwjaar 2017 8 kamers 7 slaapkamers Label A++

Duinweg 107 is een villa, vrijstaande woning in Noordwijk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 404 m², een perceel van 2775 m² en 8 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
404 m²
Perceeloppervlakte
2775 m²
Inhoud
1498 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€3.020.000 tot €3.270.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinweg 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinweg 107

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
85.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
68.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.9%
CO₂-emissie
16.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gashaard, open haard, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Noordwijk

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijk Noord
63% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinweg 107

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Duinweg 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinweg 107?

De prijsindicatie voor Duinweg 107 ligt rond €3.020.000 tot €3.270.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Noord is €628.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinweg 107 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijk Noord?

Duinweg 107 is een villa, vrijstaande woning van 404 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinweg 107?

Duinweg 107 is een villa, vrijstaande woning in Buitengebied Noordwijk Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinweg 107 vergeleken met de buurt?

Duinweg 107 heeft 404 m² woonoppervlakte en 1498 m³ inhoud. Het perceel is 2775 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinweg 107 en wat betekent dat?

Duinweg 107 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinweg 107?

Duinweg 107 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijk Noord?

De wijk Buitengebied Noordwijk Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijk Noord?