Streetview Kapelleboslaan 77 Noordwijk

Kapelleboslaan 77, 2204 AJ Noordwijk

55 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Kapelleboslaan 77 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
55 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
132 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kapelleboslaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelleboslaan 77

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Noordwijk

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijk Noord
63% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Kapelleboslaan 77

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Kapelleboslaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelleboslaan 77?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Noord is €628.000. Dat komt neer op circa €11.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelleboslaan 77 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijk Noord?

Kapelleboslaan 77 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelleboslaan 77?

Kapelleboslaan 77 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijk Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kapelleboslaan 77 vergeleken met de buurt?

Kapelleboslaan 77 heeft 55 m² woonoppervlakte en 132 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelleboslaan 77 en wat betekent dat?

Kapelleboslaan 77 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kapelleboslaan 77?

Kapelleboslaan 77 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijk Noord?

De wijk Buitengebied Noordwijk Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijk Noord?

Vanuit Kapelleboslaan 77 in Buitengebied Noordwijk Noord bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.