Streetview De Boender 16 Noordwijk

De Boender 16, 2204 AG Noordwijk

190 m² Bouwjaar 1982 Label A

De Boender 16 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 392 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
392 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Boender 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Boender 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
142.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.1%
CO₂-emissie
19.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Noordwijk

645 Inwoners
325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijk Noord
63% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van De Boender 16

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over De Boender 16

Wat is de geschatte woningwaarde van De Boender 16?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Noord is €628.000. Dat komt neer op circa €3.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Boender 16 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijk Noord?

De Boender 16 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Boender 16?

De Boender 16 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijk Noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Boender 16 vergeleken met de buurt?

De Boender 16 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 392 m². In Buitengebied Noordwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Boender 16 en wat betekent dat?

De Boender 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijk Noord?

De wijk Buitengebied Noordwijk Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijk Noord?

Vanuit De Boender 16 in Buitengebied Noordwijk Noord bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.