Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 1750 m²
Leidsevaart 228 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 1750 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €734.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 228
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijk Zuid is €734.000. Dat komt neer op circa €4.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeidsevaart 228 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Buitengebied Noordwijk Zuid. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Leidsevaart 228 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijk Zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Leidsevaart 228 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1750 m². In Buitengebied Noordwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €734.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leidsevaart 228 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Noordwijk Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €734.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Leidsevaart 228 in Buitengebied Noordwijk Zuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leidsevaart 228: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.2 km.