Streetview van Panhuysstraat 21 Noordwijk

van Panhuysstraat 21, 2203 JP Noordwijk

118 m² Bouwjaar 1948 Label D

van Panhuysstraat 21 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
118 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor van Panhuysstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Panhuysstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
46.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Noordwijk

830 Inwoners
415 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
411 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Middengebied Midden
51% Koopwoningen
4.334 Inwoners per km²

Locatie van van Panhuysstraat 21

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over van Panhuysstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van van Panhuysstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Middengebied Midden is €418.000. Dat komt neer op circa €3.542 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Panhuysstraat 21 zich tot de wijk Middengebied Midden?

van Panhuysstraat 21 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Middengebied Midden. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.334 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Panhuysstraat 21?

van Panhuysstraat 21 is een woonhuis in Middengebied Midden, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Panhuysstraat 21 vergeleken met de buurt?

van Panhuysstraat 21 heeft 118 m² woonoppervlakte. In Middengebied Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Panhuysstraat 21 en wat betekent dat?

van Panhuysstraat 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Middengebied Midden?

De wijk Middengebied Midden in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middengebied Midden?

Vanuit van Panhuysstraat 21 in Middengebied Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middengebied Midden?