Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 86 m²
van de Mortelstraat 8 is een appartement in Noordwijk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van de Mortelstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boerenburg Oost is €381.000. Dat komt neer op circa €4.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan de Mortelstraat 8 is een appartement van 86 m² in de wijk Boerenburg Oost. De buurt telt 800 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.023 inwoners per km².
van de Mortelstraat 8 is een appartement in Boerenburg Oost, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van de Mortelstraat 8 heeft 86 m² woonoppervlakte. In Boerenburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boerenburg Oost in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit van de Mortelstraat 8 in Boerenburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van de Mortelstraat 8: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Boerenburg Oost: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor van de Mortelstraat 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boerenburg Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.