Eengezinswoning, tussenwoning Johanna van Hoornstraat 11 Noordwijk

Johanna van Hoornstraat 11, 2203 GM Noordwijk

137 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Johanna van Hoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 160 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
457 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Johanna van Hoornstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna van Hoornstraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.9%
CO₂-emissie
19.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1075 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Boerenburg West
47% Koopwoningen
5.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johanna van Hoornstraat 11

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Johanna van Hoornstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna van Hoornstraat 11?

De prijsindicatie voor Johanna van Hoornstraat 11 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Boerenburg West is €443.000. Dat komt neer op circa €3.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna van Hoornstraat 11 zich tot de wijk Boerenburg West?

Johanna van Hoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 137 m² in de wijk Boerenburg West. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna van Hoornstraat 11?

Johanna van Hoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Boerenburg West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johanna van Hoornstraat 11 vergeleken met de buurt?

Johanna van Hoornstraat 11 heeft 137 m² woonoppervlakte en 457 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boerenburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna van Hoornstraat 11 en wat betekent dat?

Johanna van Hoornstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna van Hoornstraat 11?

Johanna van Hoornstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Boerenburg West?

De wijk Boerenburg West in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.