Eengezinswoning, tussenwoning Adriaan Mouriszweg 9 Noordwijk

Adriaan Mouriszweg 9, 2203 GA Noordwijk

128 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Adriaan Mouriszweg 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Adriaan Mouriszweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan Mouriszweg 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1075 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Boerenburg West
47% Koopwoningen
5.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adriaan Mouriszweg 9

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Adriaan Mouriszweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan Mouriszweg 9?

De prijsindicatie voor Adriaan Mouriszweg 9 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Boerenburg West is €443.000. Dat komt neer op circa €3.461 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan Mouriszweg 9 zich tot de wijk Boerenburg West?

Adriaan Mouriszweg 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 128 m² in de wijk Boerenburg West. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan Mouriszweg 9?

Adriaan Mouriszweg 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Boerenburg West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Adriaan Mouriszweg 9 vergeleken met de buurt?

Adriaan Mouriszweg 9 heeft 128 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Boerenburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan Mouriszweg 9 en wat betekent dat?

Adriaan Mouriszweg 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adriaan Mouriszweg 9?

Adriaan Mouriszweg 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Boerenburg West?

De wijk Boerenburg West in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boerenburg West?