Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 306 m²
- Perceeloppervlakte
- 2292 m²
Gooweg 18 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m² en een perceel van 2292 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gooweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boerenburg Oost is €381.000. Dat komt neer op circa €1.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGooweg 18 is een woonhuis van 306 m² in de wijk Boerenburg Oost. De buurt telt 800 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.023 inwoners per km².
Gooweg 18 is een woonhuis in Boerenburg Oost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gooweg 18 heeft 306 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2292 m². In Boerenburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gooweg 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Boerenburg Oost in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Gooweg 18 in Boerenburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gooweg 18: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.