Streetview Duinweg 12 Noordwijk

Duinweg 12, 2202 ZN Noordwijk

108 m² Bouwjaar 1988 Label A

Duinweg 12 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 205 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
205 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Duinweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinweg 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Noordwijk

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Middengebied Noord
44% Koopwoningen
608 Inwoners per km²

Locatie van Duinweg 12

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Duinweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Middengebied Noord is €476.000. Dat komt neer op circa €4.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinweg 12 zich tot de wijk Middengebied Noord?

Duinweg 12 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Middengebied Noord. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinweg 12?

Duinweg 12 is een woonhuis in Middengebied Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Duinweg 12 vergeleken met de buurt?

Duinweg 12 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 205 m². In Middengebied Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinweg 12 en wat betekent dat?

Duinweg 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Middengebied Noord?

De wijk Middengebied Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middengebied Noord?

Vanuit Duinweg 12 in Middengebied Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middengebied Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg 12: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.6 km.