Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 2540 m²
Duinweg 10 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 2540 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middengebied Noord is €476.000. Dat komt neer op circa €1.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinweg 10 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Middengebied Noord. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 608 inwoners per km².
Duinweg 10 is een woonhuis in Middengebied Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Duinweg 10 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2540 m². In Middengebied Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Middengebied Noord in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Duinweg 10 in Middengebied Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg 10: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Middengebied Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Duinweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Middengebied Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.