Streetview Thijs van der Lindenstraat 40 Noordwijk

Thijs van der Lindenstraat 40, 2202 VR Noordwijk

154 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Thijs van der Lindenstraat 40 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 272 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €556.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Thijs van der Lindenstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thijs van der Lindenstraat 40

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1240 Inwoners
545 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
540 Woningvoorraad
€556.000 Gem. woningwaarde Duinpark
64% Koopwoningen
5.822 Inwoners per km²

Locatie van Thijs van der Lindenstraat 40

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Thijs van der Lindenstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Thijs van der Lindenstraat 40?

De prijsindicatie voor Thijs van der Lindenstraat 40 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinpark is €556.000. Dat komt neer op circa €3.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thijs van der Lindenstraat 40 zich tot de wijk Duinpark?

Thijs van der Lindenstraat 40 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Duinpark. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thijs van der Lindenstraat 40?

Thijs van der Lindenstraat 40 is een woonhuis in Duinpark, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Thijs van der Lindenstraat 40 vergeleken met de buurt?

Thijs van der Lindenstraat 40 heeft 154 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Duinpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €556.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thijs van der Lindenstraat 40 en wat betekent dat?

Thijs van der Lindenstraat 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thijs van der Lindenstraat 40?

Thijs van der Lindenstraat 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinpark?

De wijk Duinpark in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €556.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinpark?

Vanuit Thijs van der Lindenstraat 40 in Duinpark bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.