Streetview Jan van Kanhof 12 Noordwijk

Jan van Kanhof 12, 2202 VM Noordwijk

128 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan van Kanhof 12 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 140 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €556.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan van Kanhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Kanhof 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.59
CO₂-emissie
1384.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1240 Inwoners
545 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
540 Woningvoorraad
€556.000 Gem. woningwaarde Duinpark
64% Koopwoningen
5.822 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Kanhof 12

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Jan van Kanhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Kanhof 12?

De gemiddelde woningwaarde in Duinpark is €556.000. Dat komt neer op circa €4.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Kanhof 12 zich tot de wijk Duinpark?

Jan van Kanhof 12 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Duinpark. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Kanhof 12?

Jan van Kanhof 12 is een woonhuis in Duinpark, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Kanhof 12 vergeleken met de buurt?

Jan van Kanhof 12 heeft 128 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Duinpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €556.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Kanhof 12 en wat betekent dat?

Jan van Kanhof 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1384.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Kanhof 12?

Jan van Kanhof 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinpark?

De wijk Duinpark in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €556.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinpark?

Vanuit Jan van Kanhof 12 in Duinpark bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.