Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Kamers
- 6
Pieter Bedijnstraat 16 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €556.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Bedijnstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
11.5 kmDe prijsindicatie voor Pieter Bedijnstraat 16 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinpark is €556.000. Dat komt neer op circa €3.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Bedijnstraat 16 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Duinpark. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.822 inwoners per km².
Pieter Bedijnstraat 16 is een woonhuis in Duinpark, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pieter Bedijnstraat 16 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Duinpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €556.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Bedijnstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pieter Bedijnstraat 16 heeft 6 kamers.
De wijk Duinpark in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €556.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Pieter Bedijnstraat 16 in Duinpark bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Bedijnstraat 16: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.