Eengezinswoning, tussenwoning Oranje Nassaustraat 39 Noordwijk

Oranje Nassaustraat 39, 2202 TK Noordwijk

88 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Oranje Nassaustraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 172 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaustraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaustraat 39

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
190.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
380.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.54 kg/m²

Tuin
Ja (89.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Noordwijk

770 Inwoners
415 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Prinsessenbuurt
40% Koopwoningen
7.271 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranje Nassaustraat 39

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaustraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaustraat 39?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaustraat 39 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsessenbuurt is €390.000. Dat komt neer op circa €4.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaustraat 39 zich tot de wijk Prinsessenbuurt?

Oranje Nassaustraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 88 m² in de wijk Prinsessenbuurt. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaustraat 39?

Oranje Nassaustraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Prinsessenbuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranje Nassaustraat 39 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaustraat 39 heeft 88 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaustraat 39 en wat betekent dat?

Oranje Nassaustraat 39 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaustraat 39?

Oranje Nassaustraat 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Prinsessenbuurt?

De wijk Prinsessenbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsessenbuurt?