Streetview Hoogwakersbosstraat 61 A Noordwijk

Hoogwakersbosstraat 61 A, 2202 SP Noordwijk

14 m² Bouwjaar 1955

Hoogwakersbosstraat 61 A is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 14 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
14 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hoogwakersbosstraat 61 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1140 Inwoners
625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
61% Koopwoningen
8.864 Inwoners per km²

Locatie van Hoogwakersbosstraat 61 A

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Hoogwakersbosstraat 61 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogwakersbosstraat 61 A?

De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €397.000. Dat komt neer op circa €28.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogwakersbosstraat 61 A zich tot de wijk Auteursbuurt?

Hoogwakersbosstraat 61 A is een woonhuis van 14 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogwakersbosstraat 61 A?

Hoogwakersbosstraat 61 A is een woonhuis in Auteursbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoogwakersbosstraat 61 A vergeleken met de buurt?

Hoogwakersbosstraat 61 A heeft 14 m² woonoppervlakte. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Vanuit Hoogwakersbosstraat 61 A in Auteursbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Auteursbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogwakersbosstraat 61 A: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Auteursbuurt?

Recreatie nabij Auteursbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hoogwakersbosstraat 61 A?