Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 756 m²
- Inhoud
- 920 m³
- Kamers
- 4
Duinweg 3 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 756 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
12 kmDe prijsindicatie voor Duinweg 3 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €430.000. Dat komt neer op circa €2.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinweg 3 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.062 inwoners per km².
Duinweg 3 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Duinweg 3 heeft 186 m² woonoppervlakte en 920 m³ inhoud. Het perceel is 756 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duinweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Duinweg 3 heeft 4 kamers.
De wijk Zeeheldenbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Duinweg 3 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg 3: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.