Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 326 m²
- Perceeloppervlakte
- 1124 m²
Bosweg 28 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m² en een perceel van 1124 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
12.1 kmDe prijsindicatie voor Bosweg 28 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard is €680.000. Dat komt neer op circa €2.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosweg 28 is een woonhuis van 326 m² in de wijk Boulevard. De buurt telt 723 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.547 inwoners per km².
Bosweg 28 is een woonhuis in Boulevard, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bosweg 28 heeft 326 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1124 m². In Boulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boulevard in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Bosweg 28 in Boulevard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 28: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Boulevard: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Boulevard is €680.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Bosweg 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boulevard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.