Streetview Bosweg 22 Noordwijk

Bosweg 22, 2202 NV Noordwijk

424 m² Bouwjaar 2010

Bosweg 22 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 424 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
424 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Noordwijk

615 Inwoners
405 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
723 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Boulevard
67% Koopwoningen
2.547 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 22

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Bosweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Boulevard is €680.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 22 zich tot de wijk Boulevard?

Bosweg 22 is een woonhuis van 424 m² in de wijk Boulevard. De buurt telt 723 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosweg 22?

Bosweg 22 is een woonhuis in Boulevard, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bosweg 22 vergeleken met de buurt?

Bosweg 22 heeft 424 m² woonoppervlakte. In Boulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard?

De wijk Boulevard in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard?

Vanuit Bosweg 22 in Boulevard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boulevard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 22: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boulevard?

Recreatie nabij Boulevard: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bosweg 22?

Een woningrapport voor Bosweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boulevard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.