Herenhuis, tussenwoning Quarles van Uffordstraat 102 Noordwijk

Quarles van Uffordstraat 102, 2202 NK Noordwijk

151 m² Bouwjaar 1956 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Quarles van Uffordstraat 102 is een herenhuis, tussenwoning in Noordwijk, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 180 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Quarles van Uffordstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quarles van Uffordstraat 102

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.73 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1140 Inwoners
625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Auteursbuurt
61% Koopwoningen
8.864 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Quarles van Uffordstraat 102

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Quarles van Uffordstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Quarles van Uffordstraat 102?

De prijsindicatie voor Quarles van Uffordstraat 102 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Auteursbuurt is €397.000. Dat komt neer op circa €2.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quarles van Uffordstraat 102 zich tot de wijk Auteursbuurt?

Quarles van Uffordstraat 102 is een herenhuis, tussenwoning van 151 m² in de wijk Auteursbuurt. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quarles van Uffordstraat 102?

Quarles van Uffordstraat 102 is een herenhuis, tussenwoning in Auteursbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Quarles van Uffordstraat 102 vergeleken met de buurt?

Quarles van Uffordstraat 102 heeft 151 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Auteursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quarles van Uffordstraat 102 en wat betekent dat?

Quarles van Uffordstraat 102 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Quarles van Uffordstraat 102?

Quarles van Uffordstraat 102 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 63 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Auteursbuurt?

De wijk Auteursbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.