Streetview Quarles van Uffordstraat 9 A Noordwijk

Quarles van Uffordstraat 9 A, 2202 NB Noordwijk

22 m² Bouwjaar 1938 Label G

Quarles van Uffordstraat 9 A is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
22 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Quarles van Uffordstraat 9 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quarles van Uffordstraat 9 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1840 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
72% Koopwoningen
9.062 Inwoners per km²

Locatie van Quarles van Uffordstraat 9 A

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Quarles van Uffordstraat 9 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Quarles van Uffordstraat 9 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €430.000. Dat komt neer op circa €19.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quarles van Uffordstraat 9 A zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Quarles van Uffordstraat 9 A is een woonhuis van 22 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quarles van Uffordstraat 9 A?

Quarles van Uffordstraat 9 A is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Quarles van Uffordstraat 9 A vergeleken met de buurt?

Quarles van Uffordstraat 9 A heeft 22 m² woonoppervlakte. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quarles van Uffordstraat 9 A en wat betekent dat?

Quarles van Uffordstraat 9 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Quarles van Uffordstraat 9 A in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?