Eindwoning Stijntjesduinstraat 32 Noordwijk

Stijntjesduinstraat 32, 2202 LC Noordwijk

132 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Stijntjesduinstraat 32 is een eindwoning in Noordwijk, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 96 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stijntjesduinstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stijntjesduinstraat 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.7%
CO₂-emissie
35.53 kg/m²

Tuin
Ja (13.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1840 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
72% Koopwoningen
9.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stijntjesduinstraat 32

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Stijntjesduinstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Stijntjesduinstraat 32?

De prijsindicatie voor Stijntjesduinstraat 32 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €430.000. Dat komt neer op circa €3.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stijntjesduinstraat 32 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Stijntjesduinstraat 32 is een eindwoning van 132 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stijntjesduinstraat 32?

Stijntjesduinstraat 32 is een eindwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stijntjesduinstraat 32 vergeleken met de buurt?

Stijntjesduinstraat 32 heeft 132 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stijntjesduinstraat 32 en wat betekent dat?

Stijntjesduinstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stijntjesduinstraat 32?

Stijntjesduinstraat 32 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 13 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?