Tussenverdieping (appartement) Noordzeestraat 47 Noordwijk

Noordzeestraat 47, 2202 HW Noordwijk

116 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Noordzeestraat 47 is een tussenverdieping (appartement) in Noordwijk, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan water, open ligging, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noordzeestraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzeestraat 47

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Noordwijk

615 Inwoners
405 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
723 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Boulevard
67% Koopwoningen
2.547 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordzeestraat 47

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Noordzeestraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzeestraat 47?

De prijsindicatie voor Noordzeestraat 47 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard is €680.000. Dat komt neer op circa €5.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzeestraat 47 zich tot de wijk Boulevard?

Noordzeestraat 47 is een tussenverdieping (appartement) van 116 m² in de wijk Boulevard. De buurt telt 723 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzeestraat 47?

Noordzeestraat 47 is een tussenverdieping (appartement) in Boulevard, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordzeestraat 47 vergeleken met de buurt?

Noordzeestraat 47 heeft 116 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Boulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzeestraat 47 en wat betekent dat?

Noordzeestraat 47 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzeestraat 47?

Noordzeestraat 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard?

De wijk Boulevard in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard?

Vanuit Noordzeestraat 47 in Boulevard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3 km.