Streetview Schoolstraat 57 Noordwijk

Schoolstraat 57, 2202 HE Noordwijk

127 m² Bouwjaar 1910

Schoolstraat 57 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 198 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
198 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Noordwijk

1840 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
72% Koopwoningen
9.062 Inwoners per km²

Locatie van Schoolstraat 57

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €430.000. Dat komt neer op circa €3.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 57 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Schoolstraat 57 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 57?

Schoolstraat 57 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 57 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 57 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 198 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Schoolstraat 57 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schoolstraat 57: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeeheldenbuurt?

Recreatie nabij Zeeheldenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).