Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 502 m²
- Perceeloppervlakte
- 1060 m²
Prins Hendrikweg 4 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 502 m² en een perceel van 1060 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €1.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendrikweg 4 is een woonhuis van 502 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².
Prins Hendrikweg 4 is een woonhuis in Dobbelmannduin, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Prins Hendrikweg 4 heeft 502 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1060 m². In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Prins Hendrikweg 4 in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendrikweg 4: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Dobbelmannduin: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Prins Hendrikweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dobbelmannduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.