Portiekflat Duindistel 26 Noordwijk

Duindistel 26, 2202 DG Noordwijk

65 m² Bouwjaar 1980 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Duindistel 26 is een portiekflat in Noordwijk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €680.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
160 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Ligging
in_center, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Duindistel 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duindistel 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Noordwijk

615 Inwoners
405 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
723 Woningvoorraad
€680.000 Gem. woningwaarde Boulevard
67% Koopwoningen
2.547 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duindistel 26

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Duindistel 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Duindistel 26?

De prijsindicatie voor Duindistel 26 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard is €680.000. Dat komt neer op circa €10.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duindistel 26 zich tot de wijk Boulevard?

Duindistel 26 is een portiekflat van 65 m² in de wijk Boulevard. De buurt telt 723 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.547 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duindistel 26?

Duindistel 26 is een portiekflat in Boulevard, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Duindistel 26 vergeleken met de buurt?

Duindistel 26 heeft 65 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Boulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €680.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duindistel 26 en wat betekent dat?

Duindistel 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duindistel 26?

Duindistel 26 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard?

De wijk Boulevard in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €680.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard?

Vanuit Duindistel 26 in Boulevard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3 km.