Streetview Katenblankweg 8 A Noordwijk

Katenblankweg 8 A, 2202 CN Noordwijk

135 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Katenblankweg 8 A is een appartement in Noordwijk, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Katenblankweg 8 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katenblankweg 8 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Noordwijk

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Noordwijk

565 Inwoners
275 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€943.000 Gem. woningwaarde Dobbelmannduin
84% Koopwoningen
3.317 Inwoners per km²

Locatie van Katenblankweg 8 A

Vergelijkbare woningen in Noordwijk

Veelgestelde vragen over Katenblankweg 8 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Katenblankweg 8 A?

De prijsindicatie voor Katenblankweg 8 A ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €6.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katenblankweg 8 A zich tot de wijk Dobbelmannduin?

Katenblankweg 8 A is een appartement van 135 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katenblankweg 8 A?

Katenblankweg 8 A is een appartement in Dobbelmannduin, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Katenblankweg 8 A vergeleken met de buurt?

Katenblankweg 8 A heeft 135 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katenblankweg 8 A en wat betekent dat?

Katenblankweg 8 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Katenblankweg 8 A?

Katenblankweg 8 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dobbelmannduin?

De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbelmannduin?

Vanuit Katenblankweg 8 A in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.