Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
Katenblankweg 14 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Katenblankweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €3.996 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKatenblankweg 14 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².
Katenblankweg 14 is een woonhuis in Dobbelmannduin, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Katenblankweg 14 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Katenblankweg 14 in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Katenblankweg 14: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Dobbelmannduin: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Katenblankweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dobbelmannduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.