Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Inhoud
- 407 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Laatst bekende transactie
- Periode 2025 tot 2028
- Ligging
- Aan rustige weg, outside_built_up_area, Vrij uitzicht, sea_view
Emmaweg 24 is een maisonnette in Noordwijk, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €943.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emmaweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
11.8 km123WONEN BIEDT AAN:4 Kamer maisonnette op loopafstand van Noordwijkse StrandOMSCHRIJVING:Welkom bij Emmaweg Noordwijk aan Zee, een prachtige ruime…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Emmaweg 24 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbelmannduin is €943.000. Dat komt neer op circa €5.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmmaweg 24 is een maisonnette van 163 m² in de wijk Dobbelmannduin. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.317 inwoners per km².
Emmaweg 24 is een maisonnette in Dobbelmannduin, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Emmaweg 24 heeft 163 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Dobbelmannduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €943.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Emmaweg 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.06 kg/jaar.
Emmaweg 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Dobbelmannduin in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €943.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Emmaweg 24 in Dobbelmannduin bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Emmaweg 24: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.