Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 379 m²
- Perceeloppervlakte
- 2825 m²
Oude Zeeweg 33 is een woonhuis in Noordwijk, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 379 m² en een perceel van 2825 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Zeeweg 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Zuid is €1.459.000. Dat komt neer op circa €3.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Zeeweg 33 is een woonhuis van 379 m² in de wijk De Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 980 inwoners per km².
Oude Zeeweg 33 is een woonhuis in De Zuid, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oude Zeeweg 33 heeft 379 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2825 m². In De Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Zuid in Noordwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.459.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oude Zeeweg 33 in De Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Zeeweg 33: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij De Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Oude Zeeweg 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1952, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.